Jaka obudowa do małego komputera?

Sharkoon ZONE C10 to mała, czarna i elegancka obudowa komputerowa typu Mini-ITX, którą można postawić w pozycji stojącej lub leżącej. Niemiecki producent Sharkoon jest dobrze znany ze swoich konkurencyjnych cen, a mimo to stworzył świetny produkt najwyższej jakości. Jeżeli więc szukasz niewielkiej, funkcjonalnej obudowy – ZONE C10 jest dla Ciebie!
Z przodu mamy zainstalowany wysokiej jakości panel przedni, który wyglądem trochę przypomina szczotkowane aluminium. Mimo niewielkich rozmiarów obudowa pozwala pomieścić w środku długie karty graficzne do 315mm, normalny zasilacz ATX czy nawet nagrywarkę BluRay, co przy takich rozmiarach jest prawdziwą rzadkością. Ciężko jest także znaleźć obudowę o takich parametrach, która mogłaby pomieścić wentylator o wielkości 240mm. Ponadto, istnieje możliwość instalacji dysku 2.5 cala SSD w miejsce wentylatora 80mm.
Dzięki dobrze rozmieszczonym otworom wentylacyjnym oraz zainstalowanym fabrycznie wentylatorze Sharkoon C10 pozwala cicho i sensownie chłodzić mocne zestawy komputerowe i nie hałasować przy tym jak odkurzacz. Komputer złożony na C10 będzie można w łatwy sposób przenosić do pracy, czy też do znajomych na Lan Party i nie będzie trzeba przy tym obciążać kręgosłupa, gdyż waży ona tylko 3 kilogramy, a nie 20 kg, jak niektóre big towery.
Kolejnymi zaletami tej obudowy jest miejsce na karty graficzne z dwoma gniazdami, średniej mocy procesor i 5,25-calowy dysk. Dlatego spokojnie można zamontować w niej sprzęt odpowiedni do wysokiej jakości gier komputerowych. Natomiast panel I / O z USB 3.0 zapewnia łatwy dostęp do podłączania urządzeń peryferyjnych.

Poniżej przedstawiamy recenzję Sharkoon ZONE C10:

Monika Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *